Jag nie - czyli mała owieczka

/
5 komentarzy
Ja wiem ni w gruszkę ni w pietruszkę coś to komuś mówi, ale mówi mi i Misiowi, któremu to powtarzam i niech tak zostanie, a że robię to z przekąsem i uśmiechem na twarzy to już się przyzwyczaił :) i się uśmiecha. Tak po krótce to ja strasznie zabiegana przez ten weekend nasz byłam i sklepy i zakupy i Miś mały i porządki wszystko po troszeczku i po malutku, dziś jeszcze okulista i co i robią się nowe okularki :):):):) tak, tak bo Żabcia wraca wkrótce do pracy, do ludzi, papierków do swojego królestwa POK :) i trzeba by było się troszkę ogarnąć i małe zmiany nanieś by z nową energią, werwą i "urokiem" wkroczyć na "salony" hihihihihi a jeszcze w czwartek, czwarteczek jakaś Pani Fryzjerka - nie jakaś bo Emilka przyjedzie mi włoski pokolorować :), no i nie pomijajmy twardo wracam do formy ćwicząc codziennie brzuszki i dwa razy w tygodniu zasuwam na aerobik :) ( jak by mi mało było przy małym Misiu :) ).
Jakiś czas temu pisałam Wam o cudownym zapachu olejku do masażu Aldo Vandini, którego z uporem maniaka poszukuję i znalazłam i nie na internecie tylko w perfumerii Douglas :) i jak się okazało kupiłam zestawik balsam plus żel taniej niż na necie.... Zestaw był ostatni :) i nic więcej z tej serii Secret of Amazonia nie mieli, ale w połowie marca ma być dostawa wiec może uda mi się wyrwać jeszcze peeling i olejek :):):):):). 
Na dodatek znalazłam swoje perfumy w Rossmannie za 78 zł 50 ml, dla porównania w innych dwóch sklepach ceny na 50 ml były - 129 zł oraz 159 zł :):):) No coment .....
 Życzę spokojnej nocy i już nie długo możecie się spodziewać nowych recenzji :) 

Recenzja poniższej fotografii na dniach - muszę ją dobrze wyważyć w słowach :)


Podobne posty:

5 komentarzy:

 1. Aj i ja musze zacząć ćwiczyć ! :(

  OdpowiedzUsuń
 2. Cześć ! Nominowałam Cię do Liebster Blog Award na moim blogu :)
  easy-life-easy-beauty-easy-fashion.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. bardzo fajny pomysł ze zdjęciami miałas :) wygląda to super :)
  Ja zaczęłam, ale opornie mi to idzie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Kochana mi na początku i nadal idzie opornie ale z dnia na dzień coś mnie oświeca :)

  OdpowiedzUsuń
 5. świetnie! zapraszam na tamika1925@blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za pozostawienie komentarza.