Podsumowanie roku - nie ma mowy

/
9 komentarzy
Witam Was w Nowym Roku..
czy będę chciała jakoś go podsumować, zrobić listę za i przeciw ?
Myślę, że nie ma takiej potrzeby. Człowiek uczy się na błędach, wiele rzeczy z biegiem czasu z pewnością zrobił by inaczej.
Nie jestem za tym by czegoś żałować, chciała bym do wielu rzeczy już nie wracać i wiele zacząć od nowa.Kosmetycznie był to bardzo fajny rok, poznałam wiele nowych marek, wiele kosmetyków. Zawarłam wspaniałe znajomości, które oby trwały całe życie. Wiem, że co za dużo to moja cera nie zniesie i gęba od razu da o sobie znać.

Granice mojej wytrzymałości okazały się większe niż myślałam, jednak w małym ciele - wielki charakter ?? hmmmŚwięta pokazały, że nie ważne co by się działo mam wspaniałe siostry i przyjaciół, na których zawsze można liczyć.

Pokłady energii i pomysły chcę przenieść na nowy projekt zawodowy i oby wszystko poszło po mojej myśli - na pewno właśnie ku temu będę dążyć.

Plany dalekosiężne - nie ma po co... Zacznijmy od małych kroczków, realnych chwilach, a co ma być to będzie. Marzenia niech będą marzeniami, do których po woli dojdziemy. Nic na siłę, nic przeciwko sobie, nic na pokaz dla innych.Życzę Wam pozytywnego nastawienia na Nowy 2016 rok ;)Podobne posty:

9 komentarzy:

 1. Dokładnie zacznijmy od małych kroczków, bo tak jest łatwiej ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. w małym ciele wielki charakter, potwierdzam;)))) Ściskam Was

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetne zdjęcia. Cóż, życzę Ci aby przyszły rok był po prostu lepszy od poprzedniego. Przede mną w tym roku mnóstwo niewiadomych, ale staram się cieszyć chwilą obecną. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiesz to jest dobra myśl by cieszyć się chwilą i brnąć do przodu ;). Powodzenia trzymam kciuki za Ciebie :)

   Usuń

Dziękuję za pozostawienie komentarza.