Ja Ekspertka OMGel !!!

/
4 komentarzy
Mój MiracleGel

Zdążyłam Wam już się pochwalić, że zostałam ekspertką Sally Hansen Miracle Gel, a teraz przyszła pora na to żeby pochwalić się Wam efektami i opinią na temat tego produktu.
Zapewnienia producenta:
Bez lampy UV
14 dniowa trwałość
Intensywny efekt koloru
Zjawiskowy połysk
Łatwe zmywanie

Założenie było takie : bez lampy UV smarujemy pomalowane wcześniej paznokcie lakierem "żelowym", nakładamy Top Coat i bez lampy mamy efekt WOW.
Powinnyśmy przez to rozumieć długotrwały efekt, żadnego pozostawiania śladów po sobie, pęknięć, startych końcówek... Tak jak to widzę, a jak wyszło na prawdę ??


Nie mam pojęcia czym to jest spowodowane, ale każdy z moich lakierów sprawdził się inaczej ...

Opis ogólny produktu:

Trzy buteleczki każda o pojemności 14,7 ml, szklana aczkolwiek nie wiem co się stanie i nie chcę wiedzieć jak upadnie. Grube szkło, ładnie wyprofilowana, wygodna w dłoni. 
Nie widać zawartości TOP Coat ponieważ jest czarna i nie prześwitująca i nad tym ubolewam, chociaż z pewnością na razie na jej brak narzekać nie mogę. 
Pędzelki - zawsze mi się podobały. Grube, fajnie wyprofilowane, ładnie i równomiernie rozkładają się na płytce paznokcia, dzięki czemu paznokieć jest równomiernie pokryty lakierem bez niedociągnięć w kącikach.

Kolory - Bardzo mi się podobają, w moim guście i nie ukrywam, że jak dla mnie wyglądają tak samo ładnie w rzeczywistości jak na obrazkach.
Nr 240 B Girl

Dwie, a nawet trzy warstwy muszą być żeby efekt był porządny. Schnie dość długo, ale jego kolor za każdym razem mnie urzeka i mogę nawet godzinę czekać zanim wyschnie.

Lakier, lakier, lakier i na koniec top ... hmmmmm Dość dużo tego.
Koniec końców lakier po 3 dniach popękał, wyszła na nim pajęczynka, lakier gdzie nie gdzie odprysnął, efekt po 7 dniach no cóż żenujący liczyłam na coś więcej po użyciu TOP Coat ...


Nr 560 Spice Age

Uwielbiam ciemne kolory na paznokciach więc ten tym bardziej był trafiony w 100 % !!! Delikatne drobinki świecące, głęboki kolor już po nałożeniu drugiej warstwy.
Tu było inaczej był lakier, lakier cieniutko i TOP.
Pozostawiałam po sobie ślady, wiecie takie ryski na kartkach, dokumentach, meblach, a nawet na wanie mi się udało. Jakość i trwałość do 7 dni przy naprawdę niezłym zużyciu więc jest to jak najbardziej bardzo dobry wynik. TOP Coat - nałóż na paznokcie jeden z lakierów MiracleGel, następnie Top Coat i gotowe. Naturalne światło miało zapewnić trwałość i utwardzenie. Top bezbarwny, nie ma na szczęście żadnego zbyt intensywnego zapachu. 


Efekt - nie tego się jednak spodziewałam. Żaden z nich nie wytrzymał 14 dni no chyba, że mowa o nie robieniu nic w tym czasie. 5 - 7 dni przy pełnych obrotach sprzątanie, mycie, ogródek !! to i tak świetny wynik. Intensywny kolor i połysk jak najbardziej zgodne z prawdą.
Sposób na nie pozostawianie śladów - użycie dodatkowo utwardzacza. 
Czy kupię ?? Nie tak żebym pobiegła już, ale tak kupię 570, 165 i 210. 
pOZDRAWIAM kLUSI Podobne posty:

4 komentarze:

Dziękuję za pozostawienie komentarza.