Kolorowy zawrót głowy :)

/
4 komentarzy
Niesamowite ... czy Wy też uwielbiacie latem w gorące dni zimne napoje z kostkami lodu, drinki zimne, lód do ochłody na ciało... hmm fakt to ostatnie dziwnie za brzmiało ale nic sprośnego na myśli nie miałam :)
No i wszystko było by dobrze gdyby nie to, że kostki lodu są fajne i zimne ale w momencie kiedy się rozpuszczą nie ma już nic "do zabawy", napój % staje się bardziej wodnisty, sok traci smak ...
Ja mam, znalazłam, ktoś mi pomógł świetne rozwiązanie ... Kostkowy zawrót głowy :)Kostki mrożone możemy zrobić z kawy rozpuszczalnej - świetne do kawy mrożonej z bitą śmietaną, z pozostałości soków owocowych z kartoników, które później sprawdzą nam się do napoi i drinków jak również możemy schłodzić wcześniej zrobiony napój, sok kolorowymi kostkami wielorazowego użytku :)
Woreczek zawiera w sobie kilka kostek różnokolorowych, które wkładamy do zamrażalnika i gotowe. Po kilku godzinach gostki sa zamrożone, schładzamy w ten sposób każdy napój z % i bez, wrzucając  do niego dowolna ilość kostek. Po kilkunastu minutach nasz napój jest schłodzony, a kostki kolorowo sobie pływają.
Ja wyciągam je łyżeczką płuczę pod bieżącą wodę na sitku i z powrotem do zamrażalnika, a do napoju wkładam kolejne zmrożone ( zaopatrzyłam się w cztery opakowania ) więc jest czym schładzać napoje.
No i jak Wam się podoba ??  Świetne prawda :) To mój numer jeden w ostatnich dniach.
Zimne napoje non stop, kolorowe kostki w szklaneczkach ... żyć nie umierać :)
Komplet kostek 10 sztuk koszt 4,99 ( siostra kupiła mi je w Twoim Markecie ) - u mnie nie było więc podejrzewam, że nie w każdym sklepie tej sieci można je dostać.

Cena bardzo na tak, kostki jeszcze bardziej - Miłego Dnia
Klusi
Podobne posty:

4 komentarze:

  1. hehe świetne! Na pewno sprawią że drink będzie o wiele ciekawszy

    OdpowiedzUsuń
  2. Niezły pomysł!
    Zaraz wsadzę woreczek z sokami :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za pozostawienie komentarza.